Skip to main content

Matura podstawowa z hiszpańskiego

Matura podstawowa z hiszpańskiego

 1. Classes Start

 2. Zakończenie kursu

 3. Price

  Free
Enrollment is Closed

O kursie

Martwisz się, że nie zdasz matury z hiszpańskiego? Boisz się o swój poziom słownictwa? A może nie jesteś w stanie wymówić ani jednego słowa przed nauczycielem?

Spokojnie, oto przychodzę z pomocą :) Przed sobą masz kurs, który przygotuje Cię do matury podstawowej z hiszpańskiego. Poznasz nie tylko słownictwo oraz gramatykę, ale i tricki, które pomogą Ci w lepszym zdaniu matury. Nie musisz mieć głowy pełnej wiedzy, by zdać ją na dobrym poziomie i w tym kursie przekonasz się o tym niejednokrotnie.

W kursie znajdziesz między innymi:

 • słownictwo i gramatykę wymaganą do matury
 • ponad 150 minut filmów objaśniających najważniejsze zagadnienia
 • ponad 150 zadań sprawdzających Twoją wiedzę
 • triki na zdanie matury

Pokażę Ci, że nauka może być ciekawa, a matura sama w sobie nie taka straszna. Naukę zaczniemy od poznania schematów, które rządzą maturą, a dopiero potem faktyczną wiedzę, którą musisz na tę maturę posiadać.

W cenie zaledwie 4 godzin korepetycji masz całość materiału, do którego dostęp masz na stałe. Uczysz się w swoim tempie, a do Twoich prac dostajesz feedback nad czym należy jeszcze popracować.

Bez zbędnego gadania - zabierzmy się do nauki! :)

Sprawdź również inne kursy!

Wymagania

 • Chęć do nauki
 • 30 minut dziennie

Autorka

Course Staff Image #1

Kasia Flamma

Jestem poliglotką uczącą się 8 języków obcych, a mówiącą płynnie w 5 językach obcych. Na swoim koncie mam nie tylko angielski czy niemiecki, ale również koreański i japoński.

Od 5 lat prowadzę kanał na YouTube oraz bloga o efektywnej nauce języków obcych. Moje materiały mają łącznie ponad 500 000 wyświetleń, a miesięcznie oglądane są przez ponad 70 000 minut i te liczby ciągle rosną.

Za pomocą social media pokazuję, jak można się uczyć w zgodzie ze swoimi możliwościami, predyspozycjami i potrzebami. Pokazuję, że nauka nie jest taka straszna i że może stać się ona pasją na całe życie.

Studiuję germanistykę, ale w wolnym czasie zajmuję się nauką nie tylko języków obcych. Moją pasją jest marketing, planowanie oraz taniec, co pomaga mi przy nauce tylu rzeczy naraz. Na swoim koncie mam nie tylko certyfikaty językowe, ale i również wygrane w konkursach językowych oraz współprace z najpopularniejszymi polskimi wydawnictwami językowymi takimi jak Poltext, EDGARD czy SuperMemo.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje kurs?

Cena regularna to 199zł. Znajdziesz tutaj całą podstawę programową oraz mnóstwo trików, które skutecznie i bezstresowo przygotują Cię do matury.

Czy mogę przetesztować ten kurs?

Kilka działów zostało udostępnione ZA DARMO. Przetestuj!